+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

CR-V 2.0

 

CR-V 2.0

Впродовж останнього десятиріччя модель Honda CR-V є флагманом Європейської лінійки SUV. Особлива харизма моделі підкреслена сучасним кузовом з виразними ґратами радіатора, елегантними, сміливими лініями інтегрованих передніх фар, досконалим дизайном задніх ліхтарів і вишуканими колісними дисками. Салон нового CR-V сконструйований з метою максимальної зручності і комфорту, так, щоб водій завжди мав повний контроль за кермом. Акуратна і елегантна приладова панель розташована в зоні ідеальної видимості і легкого доступу. Центральна консоль виділяється дисплеєм мультимедійної системи з функцією Honda Connect.

ТЕХНОЛОГІЇ

Для підвищення паливної економічності Хонда використовувала у новинці наступні аеродинамічні характеристики:

–          Активна система заслонок у решітці радіатора

Активна система заслонок у решітці радіатора використовується для покращення паливної економічності шляхом регулювання температури двигуна.

–          Оптимізація аеродинамічних характеристик завдяки дизайну кузова

–          Оптимальний повітряний потік (рух повітря під днищем)

Система повного приводу з інтелектуальним керуванням розташовує до їзді не тільки по місту, але і до подорожей в гори або по бездоріжжю.

 

 

Комплексний набір функцій активної безпеки Honda Sensing зробить Ваше перебування за кермом більш безпечним, комфортним та безтурботним, а саме: Функція передбачення зіткнення з авто або з пішоходом (CMBS), Повідомлення про схід з полоси (LDW), Активний круїз-контроль з функцією слідування (ACC+LCF), Передбачення сходу з дороги (RDM), Функція утримання у полосі (Lane Keep Assist), Система розпізнавання знаків (TSR), Система підтримання дозволеної швидкості (ISA). 

Передові технології та швидкість, яскраві емоції і комфорт —
все це робить CR-V лідируючим кросовером в світі.

Варіанти кольорів

Crystal Black Pearl
Gunmetal Metallic
Lunar Silver Metallic
Modern Steel Metallic
Obsidian Blue Pearl
Premium White Pearl

Залишились питання?

Новини та події

15січня 2021
Завершилося найекстремальніше ралі в світі - "Дакар".   Швидше за всіх по 200-кілометровому маршруту з Янбу в Джидду промчав торішній тріумфатор мотозаліку Ріку Брабек. Але перемога в генеральній класифікації в…
Детальніше
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше