+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

Honda Jazz Hybrid

Абсолютно нові Jazz і Jazz Crosstar оснащуються однаковим, удосконаленим гібридним приводом E Hev, але мають індивідуальні особливості.

Що б ви не обрали, – елегантний Jazz або спортивний Crosstar, – ви одразу зрозумієте, що їх справжня краса розкривається в русі.

 

Просторий всередині та компактний зовні – це по-справжньому повноцінний, розумний автомобіль. На ваш вибір пропонується витончений і стильний хетчбек Jazz чи новий Jazz Crosstar для активного способу життя, що володіє дизайном позашляховика.

ТЕХНОЛОГІЇ ЗВ ‘ЯЗКУ

Перебуваючи в салоні цього автомобіля, ви зможете насолодитися самими новітніми комунікаційними і інформаційно-розважальними технологіями. Нова система Honda CONNECT пропонується з 9 дюймовим сенсорним екраном, цифровим радіо DAB, Apple CarPlayTM і Android Auto. Якщо і цього недостатньо, мобільний Додаток My Honda на вашому смартфоні може відправляти об ‘єкти інфраструктури в систему супутникової навігації і виконувати функції пульта дистанційного керування для блокування і розблокування автомобіля (доступно тільки на деяких ринках. Інформація для України уточнюється).

НОВИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ

Абсолютно нові Honda Jazz і Jazz Crosstar оснащуються пакетом систем допомоги водієві і безпеки Honda SENSING новітнього покоління. Цей розширений пакет пропонується в стандарті для всіх комплектацій і включає в себе системи екстреного гальмування, утримування смуги руху, моніторингу сліпих зон та інші технології, що забезпечують безпеку для вас і ваших близьких.

Залишились питання?

Новини та події

1вересня 2021
Хочеш відчути приголомшливий драйв, оцінити відточену роботу двигунів та здивуватись високому рівню економічності Вже відкритий запис на тест-драйв автомобілів: Honda Jazz Hybrid в комплектації Elegance Honda HR-V в комплектації Sport…
Детальніше
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше