+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

Видалення вм’ятин без фарбування (PDR)

Видалення вм’ятин без фарбування (PDR) – це унікальна технологія, застосування якої значно спрощує усунення вм’ятин на кузові автомобіля. Тепер вашому автомобілю не страшні ні град, ні плоди дерев, ні інші «шкідники» кузова автомобіля.

У чому відмінна риса даної процедури? Перше і найголовніше – це те, що після ремонту деталь не вимагає фарбування, а значить – економія грошей і часу!

Видалення вм’ятин за допомогою технології PDR – послуга доступна (найчастіше дана процедура коштує набагато дешевше рихтування автомобіля з подальшим фарбуванням), оперативна (невеликі вм’ятини можуть бути видалені протягом 30 хвилин), яка не потребує капітального розбирання автомобіля (пошкодження усуваються локально, через технічні отвори) .

Як же відбувається це «диво»? Для цього використовують професійний інструмент, іменований майстрами як «клюшка» або «гачок». За допомогою даного інструменту майстер ДМІ здійснює натиснення на вм’ятину з внутрішньої сторони деталі, таким чином видавлюючи її назад. Як ви розумієте, не дивлячись на уявну простоту, процес дуже трудомісткий. Спеціаліст повинен володіти знаннями і досвідом, для того щоб якісно усунути пошкодження, не зіпсувавши покриття і не деформувавши запчастину.

У разі, якщо пошкодження знаходиться в місці, куди складно підібратися “клюшкою”, майстер може застосувати так званий «грибок», який кріпиться до поверхні ушкодження за допомогою спеціального клею. Потім вм’ятину витягають вгору і розрівнюють поверхню кузова, уникаючи пошкоджень лакофарбового покриття.

Однак пам’ятайте, що головне – це професіоналізм фахівця, якому ви довірите свій автомобіль. Кваліфікований майстер ДМІ проведе якісну діагностику ушкоджень, визначить, яким способом їх краще виправити, і проконсультує вас.

Зверніть увагу, дана технологія не рекомендується до застосування при таких пошкодженнях покриття, як глибокі деформації, сколи, вм’ятини з гострими краями, а також пошкодження поверхні, яка раніше вже була перефарбована. Методом PDR можна усунути тільки ті вм’ятини, при яких не постраждало лакофарбове покриття кузова. Тому в разі якщо пошкодження вашого автомобіля не підлягають ремонту із застосуванням технології PDR, майстер запропонує рихтування пошкодженої деталі за допомогою новітнього малярно-кузовного обладнання. Або ж, разом з фахівцем, ви зможете підібрати нову запчастину для заміни.

Таким чином, якщо говорити про найбільш швидкий, ефективний і доступний метод усунення вм’ятин і пошкоджень на кузові вашого автомобіля – технологія PDR відповідає всім перерахованим критеріям.

Залишились питання?

Новини та події

15січня 2021
Завершилося найекстремальніше ралі в світі - "Дакар".   Швидше за всіх по 200-кілометровому маршруту з Янбу в Джидду промчав торішній тріумфатор мотозаліку Ріку Брабек. Але перемога в генеральній класифікації в…
Детальніше
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше