+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

Видалення вм’ятин без фарбування (PDR)

Видалення вм’ятин без фарбування (PDR) – це унікальна технологія, застосування якої значно спрощує усунення вм’ятин на кузові автомобіля. Тепер вашому автомобілю не страшні ні град, ні плоди дерев, ні інші «шкідники» кузова автомобіля.

У чому відмінна риса даної процедури? Перше і найголовніше – це те, що після ремонту деталь не вимагає фарбування, а значить – економія грошей і часу!

Видалення вм’ятин за допомогою технології PDR – послуга доступна (найчастіше дана процедура коштує набагато дешевше рихтування автомобіля з подальшим фарбуванням), оперативна (невеликі вм’ятини можуть бути видалені протягом 30 хвилин), яка не потребує капітального розбирання автомобіля (пошкодження усуваються локально, через технічні отвори) .

Як же відбувається це «диво»? Для цього використовують професійний інструмент, іменований майстрами як «клюшка» або «гачок». За допомогою даного інструменту майстер ДМІ здійснює натиснення на вм’ятину з внутрішньої сторони деталі, таким чином видавлюючи її назад. Як ви розумієте, не дивлячись на уявну простоту, процес дуже трудомісткий. Спеціаліст повинен володіти знаннями і досвідом, для того щоб якісно усунути пошкодження, не зіпсувавши покриття і не деформувавши запчастину.

У разі, якщо пошкодження знаходиться в місці, куди складно підібратися “клюшкою”, майстер може застосувати так званий «грибок», який кріпиться до поверхні ушкодження за допомогою спеціального клею. Потім вм’ятину витягають вгору і розрівнюють поверхню кузова, уникаючи пошкоджень лакофарбового покриття.

Однак пам’ятайте, що головне – це професіоналізм фахівця, якому ви довірите свій автомобіль. Кваліфікований майстер ДМІ проведе якісну діагностику ушкоджень, визначить, яким способом їх краще виправити, і проконсультує вас.

Зверніть увагу, дана технологія не рекомендується до застосування при таких пошкодженнях покриття, як глибокі деформації, сколи, вм’ятини з гострими краями, а також пошкодження поверхні, яка раніше вже була перефарбована. Методом PDR можна усунути тільки ті вм’ятини, при яких не постраждало лакофарбове покриття кузова. Тому в разі якщо пошкодження вашого автомобіля не підлягають ремонту із застосуванням технології PDR, майстер запропонує рихтування пошкодженої деталі за допомогою новітнього малярно-кузовного обладнання. Або ж, разом з фахівцем, ви зможете підібрати нову запчастину для заміни.

Таким чином, якщо говорити про найбільш швидкий, ефективний і доступний метод усунення вм’ятин і пошкоджень на кузові вашого автомобіля – технологія PDR відповідає всім перерахованим критеріям.

Залишились питання?

Новини та події

12серпня 2019
Red Bull офіційно оголосив про зміни у командах Toro Rosso та Red Bull Racing! Після літньої перерви напарником Макса Ферстаппена по команді Ред Булл стане Алекс Албон, котрий першу половину…
Детальніше
loading api ...
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше