+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

CRF1100 Adventure Sports 2021

Легендарний флагман туристичної лінійки Honda, мотоцикл Africa Twin Adventure Sports 2021 модельного року тепер здатний досягти будь-яких горизонтів і відправитися в далекі подорожі в повному комфорті.

Об’єм двигуна збільшений, потужності і моменту додалося при повній відповідності EURO5, в той час як вага зменшилася на 5 кг.

CRF1100L Africa Twin побудований з метою значного вдосконалення позашляхових здібностей. У той же час, завдяки впровадженню електронно керованої підвіски Showa Electronically Equipped Ride Adjustment (Showa EERA ™) в CRF1100L Africa Twin Adventure Sports збільшився комфорт під час тривалої подорожі і в щоденних поїздках.

Незважаючи на найвищі сучасні вимоги до мототехніки в Європі і по всьому світу, з моменту перезапуску моделі в 2016 році, компанія продала більше 87,000 цих мотоциклів, а рік 2020 повинен стати новою віхою для Africa Twin.

Ключові особливості

 • Захисні обтічники, регульоване по висоті вітрове скло і більш низьке сидіння
 • Паливні бак 24.8 л, алюмінієві вставки, багажник і захист двигуна
 • Денні ходові вогні (DRL або ДГЗ) з системою Cornering Lights
 • Круїз-контроль, рукоятки з підігрівом, прикурювач
 • Багатофункціональний тач-скрін (MID) з діагоналлю 6.5 «
 • Apple CarPlay® дозволяє управляти Apple iPhone® через MID, плюс, комунікації через Bluetooth
 • Електронна підвіска Showa EERA як опція
 • Новий, легкий підрамник з болтовим кріпленням до рами
 • Cornering ABS забезпечує впевнене гальмування навіть на off-road
 • Нові базові настройки і рівень жорсткості пружин Showa
 • Безкамерні покришки полегшують самостійний ремонт

В самому серці Africa Twin розташований елемент, який істотно поліпшує дорожні і позашляхові характеристики мотоцикла — це модуль 6-осьової інерційної платформи Bosch MM7.10 (IMU), здатний в режимі реального часу моніторити точне положення мотоцикла в просторі — кути і динаміку крену, тангажу і нишпорення. Залежно від зібраних даних, через TBW і HSTC коригується швидкість обертання заднього колеса, за допомогою системи Cornering ABS — рівень хвата супортів переднього гальма, а також контролюється надлишковий крутний момент, який сприяє виникненню ефекту «wheelie»; також в систему доданий контроль вивішення заднього колеса (Rear Lift Control) — це контроль над виникненням ефекту «stoppie».

6-осьова інерціальна платформа (IMU) управляє режимами пілотування і HSTC, які тепер працюють в єдиній зв’язці з трьома новими системами — Cornering ABS, Wheelie Control, Rear Lift Control, плюс, з’явилася зв’язка з роботою DCT при проходженні поворотів (у відповідній версії мотоцикла).

Контрольна панель вийшла на новий рівень функціональності: тепер це повнокольоровий 6.5-дюймовий TFT тачскрін з підтримкою Apple CarPlay® і Bluetooth. Подвійна світлодіодна фара головного світла оснащена системою денних ходових вогнів. Круїз-контроль, рукоятки з підігрівом і вбудований прикурювач в стандартній комплектації.

Спроектований для найтриваліших перегонів, збільшений передній обтічник і 5-позіцінное високе вітрове скло забезпечують винятковий захист від вітру і дощу. У Africa Twin Adventure Sports тепер така ж висота по сідла, як у Africa Twin — 850-870 мм (значно знижено з 900-920 мм в порівнянні з попередньою моделлю).

Хвостова частина коротше і стрункіша, а саме по собі сидіння на 40 мм вужче, для полегшення упору. Комплект низького (825-845 мм) або високого (875-895 мм) сидіння поставляється як опція.

 

Залишились питання?

Новини та події

20жовтня 2021
«Комплексна мийка + Твердий віск» Клас автомобіля Регулярна ціна, гривень з ПДВ Спеціальна ціна, гривень з ПДВ* Автомобілі малого та середнього розміру з кузовом типу  "седан", "хетч-бек"  (Jazz, Civic, Accord) та інші…
Детальніше
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше