+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

Робота в компанії

ПрАТ «Дніпро Мотор Інвест» прагне бути лідером в своїй справі, залучаючи до роботи людей, здатних розкрити свій потенціал і забезпечити собі і компанії довгостроковий успіх.

 

Ми намагаємося створювати таку корпоративну культуру, в якій панує атмосфера взаємодопомоги та співробітництва, відповідальності та орієнтовності на результат, де кожен прагне зробити все можливе, щоб разом ми могли досягнути кращих результатів в обслуговуванні клієнтів.

Що ми пропонуємо?

  • Ми пропонуємо конкурентну оплату праці, навчання та розвиток, динамічне середовище та запевняємо, що Ви будете мати можливість для самореалізації та професійного зростання та можливість застосування Вашого досвіду. Ми пропонуємо Вам з перших кроків в компанії нашу підтримку.
  • Ми турбуємося про Ваше здоров’я та облаштували на території спортзал.
  • Для того, щоб приєднатися до нашої команди, Вам необхідно відправити резюме на адресу: [email protected] на вакансію, що Вас зацікавила. Перелік вакансій нижче.

Залишились питання?

Новини та події

27квітня 2020
Шановні поціновувачі бренду HONDA Стати власником одного з найкращих автомобілів світу тепер ще простіше та доступніше! Саме для Вас спеціальна пропозиція на автомобілі 2019 року: HR-V Основна концепція створення моделі…
Детальніше
loading api ...
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше
АВТОЦИВІЛКА ONLINE

Шановні клієнти «Дніпро Мотор Інвест»

Наша компанія прагне створити найкращі умови придбання та користування автомобілем, саме тому, спільно з нашими партнерами, передовими страховими компаніями України, пропонуємо доступний та швидкий спосіб отримання полісу страхування! Для цього Вам потрібно лише залишити Ваші контактні данні, наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом для уточнення деталей!

Дякуюємо за звернення

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

З усіх питань та для консультації звертайтеся до фінансового консультанта: Ковальська Юлія, тел. +38 066 538 8358