+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

Trade-In

Traid-in – що ж це таке? Бути йому чи не бути?

Трейд-ін (Traid-In) – це можливість зробити обмін автомобіля, який знаходився в експлуатації, на новий автомобіль з доплатою.

У чому ж перевага послуги traid-in взагалі і на Дніпро Мотор Інвест зокрема. Перше і найголовніше – перевага Трейд-ін – колосальна економія часу. Щоб продати автомобіль самостійно, необхідно виконати величезну кількість дій, таких як розміщення, не завжди безкоштовних, оголошень у спеціалізованих інтернет- і друкованих виданнях, проводити чистку, мийку, підготовку (звичайно не безкоштовно) і приведення авто до «товарного вигляду», виїжджати на ринок, нудитися в очікуванні, коли хтось зверне увагу на Ваше авто, витрачати час на нескінченні огляди, демонстрації потенційними покупцям … і так може тривати не один тиждень, місяць. А коли Вам пощастило і покупець таки знайшовся, їхати в МРЕВ, стояти в чергах, знімати автомобіль з обліку, самому займатися переоформленням документів. А, як відомо, час – гроші і не відомо, скільки втрачається в грошовому еквіваленті, поки триває вся ця «тягомотина». А нове авто так хочеться прямо зараз!

Ну що ж, запрошуємо Вас до нас – офіційного дилера Honda. Приїхавши в Автосалон, власник б / у автомобіля відразу позбавляється від більшої частини вищеописаних проблем:

– Всі турботи по зняттю автомобіля з обліку та оформлення необхідних документів ми беремо на себе.

– Всі ризики і витрати з пошуку покупця і реалізації Вашого старого авто ми беремо на себе. Чекати продажу авто не потрібно!

– Не хочете вносити доплату за новий автомобіль – не проблема, можна оформити кредит.

– А також, Ви гарантовано захищені від шахраїв!

Недоліки. Так, він один, але все ж є: оціночна вартість Вашого автомобіля буде на 10% -15% нижче ринкової.

Отже, для того, щоб стати щасливим власником нового автомобіля за програмою Трейд-ін (Traid-In) Дніпро Мотор Інвест, Вам необхідно зробити лише кілька кроків:

КРОК 1. Ви приїжджаєте в “Дніпро Мотор Інвест” і вибираєте автомобіль Honda.

КРОК 2. Проходите діагностику та оцінку Вашого авто.

КРОК 3. Укладаєте Договір.

КРОК 4. Здаєте Ваш автомобіль в рахунок вартості нового і вносите різницю вартості авто.

КРОК 5. Стаєте щасливим власником новенької Honda!

Всі «За» і «Проти» ми максимально чесно Вам розповіли, а ось вигідний або не вигідний Traid-In для Вас, бути йому чи не бути для Вашого автомобіля – вирішувати, звичайно, Вам!

Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатися у наших фахівців за тел.:

(044) 205-59-77

Залишились питання?

Новини та події

12серпня 2019
Red Bull офіційно оголосив про зміни у командах Toro Rosso та Red Bull Racing! Після літньої перерви напарником Макса Ферстаппена по команді Ред Булл стане Алекс Албон, котрий першу половину…
Детальніше
loading api ...
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше