+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

CRF1100 Africa Twin

Гори, пустеля, скелі, пісок – і все, що може ще зустрітися на шляху. Підкори все це на новій Africa Twin.

Africa Twin — ім’я, яке вже три десятиліття уособлює витривалість і пристрасть до пригод. Honda CRF1100L відкриває нову главу в історії туристичних ендуро марки. Перероблений двигун став потужнішим, а нове шасі тепер ще міцніше і легше. Відточена керованість і передова електроніка роблять нову Africa Twin одним з кращих мотоциклів для подорожей, як по дорогах, так і поза їх межами.

 

Нова Honda CRF1100L Africa Twin 2020 стала ще комфортніше. Вивірена ергономіка в поєднанні з продуманим вітрозахистом дозволяють проводити за кермом багато годин не відчуваючи втоми. Висота сідла регулюється по одному з двох положень. Сучасна приладова панель з кольоровим тач-падом дозволяє з’єднати мотоцикл з необхідними в дорозі гаджетами і зарядити смартфон. У стандартній комплектації — круїз-контроль, система автоматично відключає поворотники і асистент, що включає аварійну сигналізацію при різких гальмуваннях.

Honda CRF1100L Africa Twin готова до будь-яких випробувань. Повністю регульовані підвіски з довгим ходом, в поєднанні зі спицьованими колесами, впораються з будь-якими шляхами, а найсучасніша електроніка подбає про безпеку. Багаторівневий трекшн-контроль, електронна рукоятка газу, ABS і нове покоління роботизованої трансмісії DCT, що враховує кут нахилу мотоцикла, виводять подорожі на новий рівень.

Зберігаючи колишню архітектуру з фірмовою системою газорозподілу Honda Unicam SOHC, 2-циліндровий 8-клапанний двигун додав в обсязі 1084 см3. Хід поршнів, що збільшився і висота підйому клапанів, в поєднанні з новою схемою запалювання і електронною ручкою газу Throttle By Wire (TBW) підвищили потужність і крутний момент. Оптимізація роботи балансирних валів дозволила знизити вібрації, а завдяки ряду інновацій вдалося знизити масу двигуна більш, ніж на 2 кілограми.

Перероблена сталева рама додала жорсткості, а новий алюмінієвий підрамник знизив масу. Відтепер це окрема деталь, яку, в разі пошкодження, можна замінити окремо від рами. Новий маятник створений на основі досвіду, отриманого при створенні кросових мотоциклів, що сприятливо позначилося на масі та керованості нової Honda CRF1100L Africa Twin 2020.

 

 

Залишились питання?

Новини та події

20жовтня 2021
«Комплексна мийка + Твердий віск» Клас автомобіля Регулярна ціна, гривень з ПДВ Спеціальна ціна, гривень з ПДВ* Автомобілі малого та середнього розміру з кузовом типу  "седан", "хетч-бек"  (Jazz, Civic, Accord) та інші…
Детальніше
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше