+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

Кузовний ремонт

МАЛЯРНО-КУЗОВНИЙ КОМПЛЕКС “ДНІПРО МОТОР ІНВЕСТ”

НОВІТНЄ ОБЛАДНАННЯ, КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ, ГАРАНТІЯ НА РОБОТИ!

Кожен новий кузов, виготовлений безліччю роботів, дає життя новому автомобілю. Кузов автомобіля не можна замінити. Руйнування кузова по будь-яких причинах, призводить до припинення існування автомобіля. Кузов автомобіля є однією з найдорожчих, важливих і складних його деталей.

У разі пошкодження лакофарбового покриття або деталей кузова , наступний якісний ремонт є запорукою довгого життя автомобіля і збереженням його вартості на вторинному автомобільному ринку.

Практично не існує автомобілів (що знаходяться в експлуатації), на яких яка-небудь деталь коли -небудь не фарбувалася. Своєчасний ремонт пошкоджень лакофарбового покриття продовжує ресурс відповідних деталей і зберігає охайний вигляд автомобіля.

При виникненні більш серйозних ушкоджень, коли потрібний ремонт або заміна панелей кузова, професійне виконання робіт дозволить мінімізувати вплив того, що сталося на експлуатаційні характеристики автомобіля в майбутньому. 

кузовной ремонт2Якісний кузовний ремонт з дотриманням вимог виробника автомобіля , є одним з найбільш важливих і дорогих етапів догляду за автомобілем. Економія часу або коштів на цьому етапі , однозначно дасть про себе знати в майбутньому у вигляді: іржі , що проступає через лакофарбове покриття; відшарування шпаклівки на деталях , які треба було замінити , а не ремонтувати; втрати вартості автомобіля на вторинному ринку (швидкий і дешевий ремонт побачить навіть непрофесіонал).

Компанія «Дніпро Мотор Інвест» надає повний спектр послуг якісного ремонту кузова автомобіля/мототехніки і відновлення лакофарбового покриття.

До складу малярно-кузовного комплексу підприємства входить два кузовних цехи:

Кузовний цех №1 орієнтований на виконання відновлювальних ремонтів автомобілів/мототехніки, які отримали значні пошкодження. Тут є все необхідне для : демонтажу , рихтування або заміни і монтажу пошкоджених деталей кузова; перевірки геометричних розмірів на предмет відповідності параметрам заводу виробника; обробки, захисту від корозії і фарбування відремонтованих або замінених деталей.

Кузовний цех №2 орієнтований на виконання ремонту або заміни знімних деталей (бампера , капоти , кришки багажних відділів тощо), обробки, захисту від корозії і фарбування відремонтованих або замінених деталей.

У роботі використовується обладнання та матеріали відомих світових виробників ( деякі виробники постачають свої фарби , лаки та інші витратні матеріали для фарбування кузова на виробництві Honda) . Кваліфікація персоналу підтверджується проходженням відповідних навчальних програм (в Україні, Італії, Франції), великим досвідом роботи з маркою Honda і відсутністю претензій з боку наших клієнтів.

кузовной ремонт1При виконанні кузовного ремонту ми прагнемо привести автомобіль/мототехніку до «стану нового» і для досягнення цієї мети використовуємо всі доступні для нас технічні та технологічні ресурси.

 

Компанія « Дніпро Мотор Інвест» є офіційним дилером Хонда в регіоні з власним кузовним комплексом, розміщеним на одній території з СТО. Пошкодження деталей підвіски, рульового управління , двигуна або трансмісії буде усунуто фахівцями СТО негайно після завершення роботи « кузовними » колегами.

«Дніпро Мотор Інвест» співпрацює з найбільш популярними серед власників Хонда страховими компаніями :

 

 

 

Кузовной ремонт отзыв UNIQA

 

 

Найбільша кількість автомобілів, направлених для виконання ремонтів, оперативність у прийнятті рішень і здійсненні виплат, стабільна робота протягом 5 -ти років, починаючи з «кризового» 2008 року – дозволяє нам надавати найкращі рекомендації нашим страхових партнерам.

За угодою з деякими страховими компаніями надається послуга «віддаленого врегулювання» (або «теле- врегулювання»), яка зменшує витрати часу власника автомобіля, пов’язані з оформленням документів по страховій події та виконанням ремонту.

Поліси страхування КАСКО, ГО і ДГО Ви можете придбати в автосалоні «Дніпро Мотор Інвест» ( тел.: 044-205-59-70; ).

Кузовний комплекс працює для Вас з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 18-00.

Для Вашої зручності, просимо Вас повідомити про Ваш візит по телефону ( 044 ) 205-59-40.

 

Пропонуємо Вашій увазі декілька хвилин процесу виробництва кузова автомобіля Honda Civic 2008 модельного року на заводі Honda в місті Свиндон, Англія.

 

 

 

Залишились питання?

Новини та події

29квітня 2024
Для команди це вже третій переможний дубль у цьому сезоні, а для Макса Ферстаппена — 3 перемога поспіль на Сузуці (2022, 2023, 2024) Японський пілот команди RB Honda RBPT Юкі…
Детальніше
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше