+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

Полірування кузова автомобіля

Для автовласників «товарний вигляд» транспортного засобу не менш важливий, ніж його технічні характеристики. Придбавши автомобіль, вам, звичайно ж, хочеться якомога довше зберегти його «молодість». Але щодня ваш транспортний засіб підпадає під вплив безлічі несприятливих факторів: опади, пил, бруд, пісок, пташиний послід … В результаті чого на лакофарбовому покритті автомобіля утворюються мікротріщини, подряпини, сколи. Як же вберегти свого «залізного коня» від пошкоджень? Відповідь проста – своєчасне та регулярне полірування кузова автомобіля.Дана процедура необхідна не тільки для транспортних засобів, що побачили далі. Придбавши нове авто, зверніться до досвідчених майстрів автосервісу, нехай вони проведуть полірування кузова автомобіля з нанесенням захисного покриття, яке продовжить термін служби лакофарбового покриття автомобіля. Вона здійснюється спеціальними матеріалами, які створюють на заводському лакофарбовому покритті захисний шар. Він запобігає появі дрібних механічних дефектів, полегшить в подальшому мийку автомобіля від бруду, захистить колір від передчасного вигоряння і, звичайно ж, поліпшить його зовнішній вигляд, надавши ще більше блиску і яскравості.

Якщо ж ваш автомобіль прослужив вам не одну тисячу кілометрів, був з вами і в дощ, і в мряку, а на його кузові можна порахувати роки за кількістю мікротріщин і подряпин, йому просто необхідна відновлювальна (абразивна) поліровка кузова. Це досить трудомісткий процес, що складається з декількох етапів. Перш за все, автомобіль готують, попередньо видаливши забруднення очисними засобами. Потім поверхню кузова знежирюють. Тільки після цього наносять абразивну пасту, за допомогою якої і видаляють пошкодження з лакофарбового покриття. Але слід зазначити один нюанс абразивної поліровки – при такому відновленні з поверхні кузова знімається невеликий шар лаку. Тому частота відновлювальних поліровок безпосередньо пов’язана з товщиною заводського лакофарбового покриття.

Також абразивна поліровка використовується при усуненні дрібних подряпин з фар і ліхтарів автомобіля. Після відновлювальної процедури бажано нанести захисний шар, щоб повернути колишній колір, яскравість лакофарбового покриття кузова автомобіля. Таким чином ваш транспортний засіб буде під надійним захистом від зовнішніх впливів.

 

Якщо ви все ж прийняли рішення провести полірування кузова автомобіля, важливо пам’ятати правило «не нашкодь». У чому ж його суть? Справа в тому, що непрофесійний підхід до даної процедури не тільки не поверне колишню красу лакофарбовому покриттю вашого автомобіля, але може ще більше зашкодити йому.
Отже, якщо ви вирішили замовити полірування кузова автомобіля, зверніться до кваліфікованих фахівців. Досвідчений майстер проведе якісну діагностику дефектів і, підібравши необхідні матеріали, максимально м’яко і делікатно усуне пошкодження.

Полірування кузова автомобіля – це не розкіш, а необхідність! Вчасно усунуті подряпини і пошкодження дозволять вам якомога довше зберегти ваш транспортний засіб в первозданному вигляді.

Залишились питання?

Новини та події

3липня 2024
 Шановні клієнти!  На території дилерського центру встановлені генератори які забезпечують якісне надання послуг. Щоб завжди залишатись на зв’язку, просимо звертатись за контактними номерами при екстрених відключеннях електроенергії:  Відділ сервісу:  +380675811972…
Детальніше
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше
Детальніше
До закінчення акції :