+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

Страхування

Страхування автомобіля є потрібною і важливою (а в деяких випадках – обов’язковою) статтею витрат власника автомобіля та / або людини, яка експлуатує транспортний засіб.

У зв’язку з тим, що питання «Яку страхову компанію Ви б рекомендували для придбання полісу страхування, КАСКО або ГО, на випадок, коли що-небудь вже станеться, і я міг/могла б отримати належний захист від страхової компанії?» Все частіше і частіше задають це питання власники і покупці автомобілів Хонда. Тому ми вирішили відповісти на нього на сторінках нашого сайту.

Одним з основних критеріїв, який дозволяє оцінити доцільність страхування автомобіля Honda в тій чи іншій страховій компанії, є кількість відновлювальних ремонтів, виконання яких на СТО офіційних дилерів було оплачено тією чи іншою страховою компанією протягом певного проміжку часу. Так як «Дніпро Мотор Інвест» є єдиним дилером Honda в Києві та Київській області з власним цехом кузовного ремонту, статистику ремонтів, виконаних на СТО ДМІ за рахунок страхових компаній можна вважати показовою.

Якщо Ви прийняли рішення придбати поліс страхування КАСКО, ГО або ДГО, Ви можете зробити це в автосалоні ДМІ в момент покупки нового автомобіля, в момент відвідування СТО або в будь-який інший зручний для Вас час.

З питань страхування, а також за більш детальною інформацією, просимо Вас звертатися до фахівця:

тел .: 044-205-59-77;

З повагою,

Ваш дилер – «Дніпро Мотор Інвест»

 

 

Залишились питання?

Новини та події

19березня 2020
Шановні клієнти автоцентру Honda «Дніпро Мотор Інвест»! У звязку з епідеміологічною ситуацією у країні та світі в цілому, просимо звернути увагу на дане повідомлення! Наш автоцентр прагне підтримувати якість обслуговування,…
Детальніше
loading api ...
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше
Детальніше
До окончания акции: