+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

Страхування

Страхування автомобіля є потрібною і важливою (а в деяких випадках – обов’язковою) статтею витрат власника автомобіля та / або людини, яка експлуатує транспортний засіб.У зв’язку з тим, що питання «Яку страхову компанію Ви б рекомендували для придбання полісу страхування, КАСКО або ГО, на випадок, коли що-небудь вже станеться, і я міг/могла б отримати належний захист від страхової компанії?» Все частіше і частіше задають це питання власники і покупці автомобілів Хонда. Тому ми вирішили відповісти на нього на сторінках нашого сайту.

Одним з основних критеріїв, який дозволяє оцінити доцільність страхування автомобіля Honda в тій чи іншій страховій компанії, є кількість відновлювальних ремонтів, виконання яких на СТО офіційних дилерів було оплачено тією чи іншою страховою компанією протягом певного проміжку часу. Так як «Дніпро Мотор Інвест» є єдиним дилером Honda в Києві та Київській області з власним цехом кузовного ремонту, статистику ремонтів, виконаних на СТО ДМІ за рахунок страхових компаній можна вважати показовою.

Якщо Ви прийняли рішення придбати поліс страхування КАСКО, ГО або ДГО, Ви можете зробити це в автосалоні ДМІ в момент покупки нового автомобіля, в момент відвідування СТО або в будь-який інший зручний для Вас час.

З питань страхування, а також за більш детальною інформацією, просимо Вас звертатися до фахівця:

тел .: 044-205-59-77;

З повагою,

Ваш дилер – «Дніпро Мотор Інвест»

 

 

Залишились питання?

Новини та події

29квітня 2024
Для команди це вже третій переможний дубль у цьому сезоні, а для Макса Ферстаппена — 3 перемога поспіль на Сузуці (2022, 2023, 2024) Японський пілот команди RB Honda RBPT Юкі…
Детальніше
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше
Детальніше
До закінчення акції :
АВТОЦИВІЛКА ONLINE

Шановні клієнти «Дніпро Мотор Інвест»

Наша компанія прагне створити найкращі умови придбання та користування автомобілем, саме тому, спільно з нашими партнерами, передовими страховими компаніями України, пропонуємо доступний та швидкий спосіб отримання полісу страхування! Для цього Вам потрібно лише залишити Ваші контактні данні, наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом для уточнення деталей!

Дякуюємо за звернення

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

З усіх питань та для консультації звертайтеся до фінансового консультанта: Ковальська Юлія, тел. +38 066 538 8358