+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

Гарантійне обслуговування

Гарантійні зобов’язання на автомобілі HONDA і Аcura

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВЯЗАННЯ ПОШИРЮЮТЬСЯ:

На автомобілі Honda і Аcura, імпортовані в Україну компанією ТОВ «Прайд Мотор» – офіційним дистриб’ютором компанії «Honda Моtor Со., Ltd». в Україні, які мають належним чином заповнені Гарантійні сертифікати. Гарантійний сертифікат знаходиться на звороті обкладинки сервісної книжки. Для автомобілів Honda, придбаних в Україні, гарантія діє на території України, Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Казахстан. Автомобілі, на які поширюється гарантія, повинні відповідати вимогам національного законодавства України і нормативно-правовим актам, що регламентують правила експлуатації транспортних засобів на території України *.

ПРАВОМ НА ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВОЛОДІЮТЬ:

Перший, а також всі наступні власники автомобілів Honda і Acura, якщо право власності на автомобіль було передано до завершення встановленого гарантійного терміну способом, що не суперечить національному законодавству України *.

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВЯЗАННЯ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ:

Безкоштовне усунення будь-яких недоліків, пов’язаних з дефектами окремих деталей або неякісною збіркою автомобіля, на який поширюються гарантійні зобов’язання, протягом гарантійного терміну, за умови дотримання власником вимог до експлуатації, встановлених виробником. Умови гарантії ніяк не можуть обмежувати права споживачів, визначені національним законодавством України *.

* — Якщо автомобіль знаходиться в експлуатації на території Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Казахстан, вимоги до автомобіля і умови гарантії регулюються національним законодавством і відповідними нормативно-правовими актами країни експлуатації

ЗАГАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА АВТОМОБІЛЬ:

Компанія Honda Моtor З, Ltd., в особі її офіційного дистриб’ютора в Україні ТОВ «Прайд Мотор» (далі по тексту: «компанія Honda») приймає на себе зобов’язання по гарантійному обслуговуванню автомобіля Honda і Acura, ідентифікаційні дані якого вказані в Гарантійному сертифікаті Сервісного книжки. Термін дії гарантійних зобов’язань (гарантійний термін) становить 36 місяців з дати продажу автомобіля або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше. Дату продажу автомобіля зазначено у відповідній графі Гарантійного сертифікату.

Протягом зазначеного терміну, будь-який уповноважений дилер компанії Honda Моtor З, Ltd в Україні (далі: «дилер») здійснить безкоштовний ремонт або заміну деталей або вузлів автомобіля Honda, в разі виявлення пошкоджень, передбачених Умовами гарантії, викладеними у відповідному розділі сервісної книжки.

На даний момент, гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів Acura, які були продані через офіційну дилерську мережу в Україні, здійснюють дилери-партнери Honda, які уповноважені надавати послуги з гарантійного і післягарантійного обслуговування автомобілів Acura. З їхнім переліком можна ознайомитись на сайті www.honda.ua в Розділі автомобілі Acura.

ТЕРМІН СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЯ:

Термін служби автомобіля складає 36 місяців з дати продажу автомобіля. Протягом зазначеного терміну власник повинен експлуатувати автомобіль згідно з інструкціями виробника. Після закінчення терміну служби автомобіль придатний до експлуатації за умови дотримання відповідних інструкцій виробника (в т.ч. встановленого Регламенту технічного обслуговування), але виробник не несе перед власником ніяких зобов’язань щодо недоліків (в т. Ч. Заводських), які виникли або були виявлені після завершення терміну служби.

УМОВИ ГАРАНТІЇ:

Гарантійні зобов’язання діють за умови дотримання власником автомобіля вимог до його експлуатації, встановлених Honda (Acura) і / або передбачених національним законодавством, зокрема, періодичного технічного обслуговування автомобіля відповідно до регламент технічного обслуговування. Технічне обслуговування автомобіля має відповідати наступним вимогам:

  • Будь-яке періодичне технічне обслуговування потрібно здійснювати тільки на сервісній станції уповноваженого дилера Honda або сервіс-партнера для Acura.
  • На момент проведення чергового технічного обслуговування фактичний пробіг автомобіля не повинен перевищувати відповідне значення в регламенті ТО більше, ніж на 500 км або 15 днів відповідно. У разі досягнення обмеження, автомобіль буде знятий з гарантії.

Крім періодичного технічного обслуговування, власник автомобіля також повинен регулярно здійснювати контрольний огляд (згідно відповідних розділів сервісної книжки та Інструкції по експлуатації).

Гарантія на оригінальні запасні частини:

  • Гарантія поширюється на запасні частини, придбані і встановлені на СТО ПрАТ «Дніпро Мотор Інвест».
  • Гарантія на встановлені запасні частини діє протягом 12 місяців, починаючи з дати завершення робіт, зазначеної у відповідному акті виконаних робіт по установці запасної частини.
  • Гарантія на встановлені запасні частини діє в разі приведення в належний технічний стан (ремонт або заміна) інших складових частин, які взаємодіють і впливають на ресурс використання запасних частин. Відмова Замовника від ремонту або заміни складових частин, що впливають на ресурс використання запасних частин, є підставою для неподання гарантії на встановлені запасні частини.
  • Гарантія на встановлені запасні частини діє при дотриманні Власником автомобіля або його довіреною особою, яка експлуатує автомобіль, вимог інструкції по експлуатації відповідної моделі автомобіля.
  • Гарантія на запасні частини, встановлені на автомобіль при виконанні гарантійного ремонту, діє протягом загальної гарантії на автомобіль і припиняє свою дію після закінчення дії загальної гарантії на автомобіль.
  • Всі несправні вузли і деталі, демонтовані і замінені по гарантії, стають власністю ТОВ «Прайд Мотор», офіційного дистриб’ютора Honda Motor Co.ltd в Україні.

Залишились питання?

Новини та події

29квітня 2024
Для команди це вже третій переможний дубль у цьому сезоні, а для Макса Ферстаппена — 3 перемога поспіль на Сузуці (2022, 2023, 2024) Японський пілот команди RB Honda RBPT Юкі…
Детальніше
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше
Детальніше
До закінчення акції :