+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

Закон є – а ДХО немає?
Маємо рішення!

9листопада 2023

З 1 жовтня водії зобов’язані включати фари автомобіля за містом

Згідно з п. 9.8 Правил дорожнього руху, з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути включені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар. Це правило діє цілодобово, тобто і у світлий час доби.


Нагадуємо, що в темний час доби, а також в тунелях і за умов недостатньої видимості незалежно від ступеня освітлення дороги та пори року, на транспорті повинні бути включені:

  • На всіх механічних транспортних засобах – фари ближнього (дальнього) світла;
  • На мопедах (велосипедах) і гужових возах (санях) – фари або ліхтарі;
  • На причепах та транспортних засобах, що буксируються – габаритні ліхтарі.


Коли можна включати протитуманні фари та вогні?

Зверніть увагу! Якщо в умовах недостатньої видимості у світлий час доби замість ближнього світла фар були включені протитуманні фари, згідно з п. 19.1 Правил дорожнього руху, це не вважається порушенням.

При цьому протитуманні фари не обов’язково вмикати. Правила говорять, що їх можна використовувати в умовах недостатньої видимості як окремо, так і разом з ближнім світлом фар, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках дороги – тільки з ближнім або дальнім світлом фар.

Що стосується задніх протитуманних вогнів, їх використання дозволяється виключно в умовах недостатньої видимості в темний або світлий час доби.

Мета вимоги про включення вогнів – додатково позначати транспортний засіб в умовах недостатньої видимості в осінньо-зимовий період, завдяки чому в будь-якому випадку, вимогу про ввімкнення ходових вогнів ігнорувати не можна, щоб не піддавати ризику себе та інших учасників дорожнього руху.

Ця ініціатива спрямована на підвищення безпеки на дорогах та забезпечення кращої видимості для всіх учасників руху.

Дніпро Мотор Інвест Honda, завжди прагне забезпечити вас не тільки надійними автомобілями, але й турботою про вашу безпеку. Якщо у вас виникли проблеми з фарами, або ви виявили, що відсутні протитуманні фари, звертайтесь до нашого відділу запасних запчастин.

Наші експерти готові допомогти вам підібрати необхідні запчастини та забезпечити вашим фарам надійну роботу.Відділ запасних частин
+38 (095) 280 99 91
м.Київ, вул. Бунґе Родини, 14

 

29квітня 2024
Для команди це вже третій переможний дубль у цьому сезоні, а для Макса Ферстаппена — 3 перемога поспіль на Сузуці…
Детальніше
29квітня 2024
Шановні поціновувачі бренду Honda! Нове авто вже чекає на вас з вигідними програмами кредитування “Хонда Фінанс” від нашого нового партнера…
Детальніше

Акційні пропозиції

Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше
Детальніше
До закінчення акції :