адміністратор

Етап Формули 1 на автодромі Сочі!

30вересня 2019

Гран Прі Росії!

Внутрішній конфлікт в команді Феррарі, гідний прорив Ред Булл і повернення на подіум дубля від Мерседес.

Етап Чемпіонату світу з королівський гонок Формула 1 пройшов в цей уїк-енд на міській трасі Сочі.

За результатами кваліфікації свій 4 поспіль поул отримав монегаск Шарль Леклер команди Феррарі. Друге місце в чинного Чемпіона світу – Льюїса Хеммільтона, третім став напарник Леклера – Себастьян Феттель. Четверте місце кваліфікації завоював Макс Ферстаппен, але стартував 9 через зміни силової установки. Команда з двигунами Хонда очевидно готує лідерських болід до «домашнього етапу» команди інженера на японській трасі Сузукі.

У зв’язку з прикрою аварією напарник Ферстаппена команди Ред Булл Алекс Албон стартував не просто з останніх рядів стартової решітки, а з зони піт-лейн. Не дивлячись на подібний старт, Албон обійшов суперників і фінішував 5-им.

Здається, всередині команди Феррарі ніяк не можуть визначитися з головним пілотом команди, а непорозуміння між гонщиками призводить до конфлікту не тільки за межами траси, але і на ній.

На подіум знову повернувся дубль Мерседеса! Вихід на трасу машини безпеки, сход Феттеля і злагоджена робота Боттаса і Хеммільтона в обороні від боліда Феррарі привели їх до перемоги. Хеммільтон забрав свій 4 чемпіонський кубок Гран Прі Росії на автодромі Сочі. Друге місце поруч з Чемпіоном посів його напарник – Валтері Боттас.

ТОП-5 Гран Прі Росії:

1. Льюіс Хеммільтон (Мерседес)
  2. Валтері Боттас (Мерседес)
  3. Шарль Леклер (Феррарі)
  4. Макс Ферстаппен (Ред Булл)
  5. Алекс Албон (Ред Булл)

Наступний етап  пройде 13 жовтня у Японії на трасі Сузукі.

Гран Прі на трасі Сузукі – один з найважчих та найнепередбачуваніших у сезоні Формули 1. Довга та швидкісна траса у комбінації з часто дощовою погодою Японії обіцяє зробити етап по справжньому цікавим.

18грудня 2023
Скористайся можливістю вигідно придбати новий мотоцикл!    Категорія Модель Об'єм, см3 Рекомендована ціна, грн    125  - 300 XR150L 2023…