+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування
+38 044 205 5966
адміністратор
+38 095 278 9565
адміністратор автосалона
+38 044 205 5979
станція техобслуговування

МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! РОБОТА АВТОЦЕНТРУ НА ЧАС КАРАНТИНУ!

8квітня 2020

Шановні клієнти автоцентру Honda «Дніпро Мотор Інвест»!

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у країні та світі в цілому, просимо звернути увагу на дане повідомлення! Наш автоцентр прагне підтримувати якість обслуговування, належні норми безпеки та ні в якому разі не буде спекулювати на ситуації, що склалася у наших містах. Саме тому ми вводимо додаткові заходи безпеки згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.03. 2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2» та законопроекту № 3219 від 17.03.2020 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавирусной хвороби (Covid-19)»:

  1. Згідно внесених змін до постанови Кабінету Міністрів №255 від 02.04.2020  Авто та мото салон офіційного дилерського центру Honda «Дніпро Мотор Інвест» працюють у штатному режимі згідно звичного графіку роботи. Тест-драйви не проводяться до кінця карантину у м.Київ . З будь-яких консультаційних питань щодо автомобілів, мотоциклів та силового обладнання Honda звертайтеся до наших фахівців за номерами +380 44 205 59 77 та +380 95 278 95 65, через чат або форми зворотнього зв’язку на сайті та у соціальних мережах #dmihonda.
  2. Станція технічного обслуговування та малярно-кузовний комплекс продовжують роботу згідно звичного графіку за умови планування запису у розрахунку до 4 людей на годину, або не більше 10 відвідувачів автоцентру загалом, тому просимо планувати Ваш візит завчасно. Про можливе внесення змін у графік роботи буде проінформовано на нашому сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах.
  3. Обов’язковою мірою приймання автомобіля на сервіс стає технологічна мийка автомобіля з використанням антибактеріального розчину! Вартість послуги складатиме 1.20 грн. з ПДВ і є невід’ємною частиною наряду-замовлення СТО «Дніпро Мотор Інвест»
  4. На території автосалону встановлені бактерицидні рециркулятори для обробки приміщень. Вони є цілком безпечними, адже призначені для кварцування повітря в приміщені у присутності людей. У відкритому доступі для користування відвідувачів також є антисептичні засоби для шкіри.
  5. Сформовані комплексні пропозиції з антибактеріальної обробки салону автомобіля, що включають в себе чистку салону автомобіля спец.засобами, чистку кондиціонера, заміну фільтрів та інше. Детальніше на сайті www.dmi.com.ua у розділі акції.
  6. Відповідальне ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих спонукає наших співробітників до використання додаткових засобів безпеки, таких як медичні маски, дотримання дистанції при спілкуванні та інше, тому сподіваємося на Ваше розуміння. Знайте ми завжди Вам раді, навіть якщо не тиснемо руку при зустрічі 🙂

Просимо кожного бути свідомим, контролювати своє самопочуття та відповідально ставитися до заходів безпеки та гігієни, в тому числі і у своїй домівці на колесах – Вашому автомобілі.

Бажаємо здоровя!

Ваш дилер – Дніпро Мотор Інвест!

13жовтня 2020
Шановні захисники! Вітаємо зі святом! 14 жовтня - ми працюємо і радо чекаємо Вас!   Для попереднього запису на зручний…
Детальніше
21вересня 2020
Місяць тест-драйв вікендів підходить до завершення. Та ми переконані, що останні вихідні вересня запам’ятаються на довго! Сплануйте свій візит до…
Детальніше

Акційні пропозиції

Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки
Детальніше
АВТОЦИВІЛКА ONLINE

Шановні клієнти «Дніпро Мотор Інвест»

Наша компанія прагне створити найкращі умови придбання та користування автомобілем, саме тому, спільно з нашими партнерами, передовими страховими компаніями України, пропонуємо доступний та швидкий спосіб отримання полісу страхування! Для цього Вам потрібно лише залишити Ваші контактні данні, наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом для уточнення деталей!

Дякуюємо за звернення

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

З усіх питань та для консультації звертайтеся до фінансового консультанта: Ковальська Юлія, тел. +38 066 538 8358